Оплата

На постійній основі в нашому інтернет-магазині діє система знижок!

При покупці на суму:

від 1000 грн. до 2000грн. знижка -3%

від 2000грн. до 3000грн. знижка-4%

понад 3000 грн. знижка -5%

понад 5000грн знижка -10%

На акційний товар і товар зі знижкою додаткова знижка не поширюється.


оплата

Оплату за обраний Вами товар Ви можете здійснити наступним чином:

1. Готівковий розрахунок:

Розрахунок проводиться безпосередньо в нашому магазині. Необхідно назвати номер замовлення та пред'явити документ, що підтверджує особу! Просимо приходити за замовленням після узгодження Вашого візиту з нашим менеджером.

2. Безготівковий розрахунок:

Вартість товару з урахуванням комісії банку збільшується на 1%. Оплата здійснюється переказом коштів на карту ПриватБанку. Для цього Вам необхідно вказати в замовленні бажаний метод оплати. Після обробки Вашого замовлення Вам будуть вислані реквізити карти. Відправка товару здійснюється після 100% оплати.

3. Накладна плата:

Передбачає розрахунок за товар при отриманні в офісі служби доставки. Ви оплачуєте вартість Вашого товару за мінусом передоплати + вартість доставки і додатково оплачується вартість зворотної доставки грошей відповідно до тарифів компанії-перевізника.

Замовлення сумою до 200 грн. оплачуються тільки за безготівковим расчету.Наложенний платіж передбачає обов'язкову передоплату в розмірі 10%

Вартість доставки по Україні залежить від вартості товару, його об'єму і ваги. Тому вона розраховується індивідуально відповідно до тарифу компанії, яка займається доставкою. Відправляється Вам товар ми страхуємо на 100%, так що Ви можете бути спокійні за його збереження.

Якщо у Вас виникли питання щодо здійснення оплати або ж Ви хочете здійснити оплату іншим способом, будь ласка, звертайтеся до адміністрації магазину за телефонами, вказаними в контактах